Ubytování najdete na kraji obce Lužnice v jižních Čechách. Zhruba 5 km od města Třeboň, které je známé hlavně lázněmi, cyklotrasami i krásnou přírodou. Lužnice je obklopena  téměř dvaceti rybníky, největší český rybník Rožmberk je za humny. Obcí vede několik cyklostezek a řeka Lužnice, stačí jen nasednout. Ať už do lodě nebo na kolo ...

 

V blízkém okolí je také mnoho památek. V Třeboni si prohlédnete zámek i s laboratoři alchymistů, Schwarzenberskou hrobku s ostatky významných členů knížecí rodiny, v Jindřichově Hradci pak hrad a zámek s jednou z nejzachovalejších středověkých kuchyní. Nedaleko je i Zlatovlásčin zámek Červená Lhota se sklepením zapuštěným do skal nebo pohádkový zámek Hluboká.

 

Jaké je ubytování?

Domek je nově zrekonstruovaný v roce 2014. Přízemí i podkroví je nové a stylově vybavené.  

  • WiFi připojení v ceně ubytování
  • uzamykatelná úschovna kol pod střechou
  • parkování u objektu
  • oplocená zahrada s posezením

V přízemí najdete obývací pokoj se sedací soupravou, krbem, LCD TV, jídelním stolem a kuchyňkou. Ta je vybavená dvou-plotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a varnou konvicí. V přízemí je také koupelna se sprchou, umyvadlem a toaletou.

V patře jsou dvě ložnice - každá s jedním dvojlůžkem (dvě jednolůžka vedle sebe) a dvěma samostatnými lůžky. Postele jsou z masivu se zdravotními matracemi.

Ubytování doporučujeme pro maximálně šest dospělých 6 osob.

Celý objekt lze využívat celoročně, vytápění je zajištěno krbovými kamny na dřevěné brikety.rybník Rožmberk

Ubytování má vlastní oplocenou zahrádku  se slunečníkem, houpací sítí, sušákem a přenosným grilem na dřevěné uhlí. Celý objekt je jako samostatný domek bez přítomnosti majitele.

Více informací - fotogalerie >>

 

Proč k nám?

Koupání v přírodních pískovnách, lomu nebo rybnících najdete v okolí do 10 km. Wellness, krytý plavecký bazén, sauna apod. jsou v lázeňských areálech Třeboně. Rybáři si zachytají v řece Lužnici (250 m), ale také na pískovnách. Kdo nechce rybařit, může si odnést rybu přímo z jarního nebo podzimního výlovu.

Lužnicí vede několik cyklostezek i pěších tras, vyberete si rušnější cesty i poloprázdné trasy v lesích, které začínají 250 m od ubytování. Na podzim si nezapomeňte košík na houby!

Základní potraviny a restaurant v obci (Lužnice) do 500 m, další restaurace, supermarket a veškerá občanská vybavenost do 5 km (Lomnice nad Lužnicí nebo Třeboň).

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout